Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Reklamační řád

Reklamace zakoupeného zboží

Zakoupili jste zboží v našem internetovém obchodě a objevila se na něm závada nebo dopravce dodal poškozenou či nekompletní zásilku? Zde najdete základní rady, jak reklamaci co nejrychleji vyřešit k oboustranné spokojenosti.

Jak postupovat při reklamaci zboží?

Pro co nejrychlejší vyřízení případné reklamace doporučujeme nejdříve zavolat na naši zákaznickou podporu 607 115 055. Naši specialisté zhodnotí situaci a poradí, jak nejlépe postupovat.

Ať už se jedná o vadu zboží, nebo nekompletnost dodávky, vždy postupujeme operativně a snažíme se v co nejkratší době problém vyřešit.

Postup reklamace

V případě oprávněné reklamace může nastat několik situací

1) Zboží je neopravitelné – v takovém případě dodáme nové zboží. Pokud již nebude totožné zboží v nabídce našeho obchodu, ale bude v nabídce jeho adekvátní alternativa, tak po vzájemné dohodě můžeme dodat alternativu. Pokud nebude k dispozici alternativní zboží, tak Vám vrátíme peníze za reklamované zboží.

2) Zboží je opravitelné – provedeme opravu prostřednictvím autorizovaného servisu a zboží doručíme na Vaši adresu.

3) Nekompletně dodaná zásilka – pokud zjistíte, že zboží nebylo dodáno kompletně, tak nás neprodleně kontaktujte. Zjednáme nápravu.

Co lze a co nelze reklamovat?

Reklamovat lze zboží, které má výrobní vadu, nebo je nekompletně dodáno. Zde je vždy potřeba posoudit konkrétní reklamaci.

Reklamovat nelze zboží, které je poškozené neodbornou manipulací, obsluhou, nebo je opotřebeno obvyklým způsobem při používání.

 

Jak reklamovat zboží při přebírání od přepravce?

Při přebírání zboží si překontrolujte zejména obal zásilky. Pokud jeví známky poškození, máte právo požadovat rozbalení balíku a překontrolování vnitřního obsahu. Tento způsob je sice časově náročnější, ale je potřeba si uvědomit, že přepravci neberou na pozdější reklamace zřetel. Pozdější prokazování poškození je problematické. Ne vždy, když je poškozené venkovní balení, musí být poškozené i zboží uvnitř.

Pokud je zboží poškozené, nejste povinni jej od přepravce převzít. V takovém případě je potřeba sepsat s přepravcem protokol o odmítnutí zásilky, kde zkráceně popište, proč zásilku nepřebíráte. Následně nás kontaktujte, abychom mohli situaci co nejdřive vyřešit.

Pokud po převzetí zásilky zjistíte, že je zboží uvnitř balení nekompletní a není poškozený vnější obal, tak nás neprodleně kontaktujte. Urychleně zjednáme nápravu.

Kam a jak zaslat reklamované zboží?

Reklamované zboží důkladně zabalte, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Zboží zasílejte kompletní, včetně příslušenství a reklamačního protokolu - urychlíte tím reklamaci a případnou opravu zboží. Vše samozřejmě v rozumné míře. Pokud nám zavoláte, tak se domluvíme přesně, co je potřeba poslat, aby bylo možné s reklamací efektivně pracovat.

Adresa pro doručení reklamovaného zboží je:

PEM SERVIS Michal Pecka, Župní 3, Tetín, 26601

 

Kolik stojí reklamace zboží?

V případě oprávněné reklamace neplatíte žádné náklady spojené s reklamací. Částka za dopravu, kterou budete muset hradit  při odesílání oprávněné reklamace vám, bude vrácena na bankovní účet, který nám sdělíte.

Náklady na dopravu reklamovaného zboží hradíme v přiměřené výši. Určitě neposílejte zboží přes předražené přepravce. Pokud si nevíte rady s dopravou, tak nás kontaktujte.

Počet položek

1755
položek
1407
skladem

Poslední aktualizace

Zasílat novinky

Odhlášení z odběru

Kontakt

PEM SERVIS Pecka Michal

Župní 3

266 01 Tetín

IČ: 71359214
DIČ: CZ8208030622


mobil: +420 607 115 055
email: info@pemservis.cz
web: www.pemservis.cz

Doporučujeme

Kontakt

PEM SERVIS Pecka Michal

Župní 3

266 01 Tetín

IČ: 71359214
DIČ: CZ8208030622


mobil: +420 607 115 055
email: info@pemservis.cz
web: www.pemservis.cz

Sociální sítě

© 2017 AIVision s.r.o., Všechna práva vyhrazena.